De door beroemde architecten ontworpen banen van gemiddelde moeilijkheid en de fantastische landschappelijke omkadering, maken van de Algarve een zeer aantrekkelijke reisbestemming voor golfers.
Voor een goed doorgebrachte week, hoeft u slechts één van de banen uit te kiezen: Ocean in Vale de Lobo, met glooiende fairways en af en toe pijnbomen en olijf- en eucalyptusbomen; Quinta do Lago Sul, die door het tijdschrift Golf World op de 28ste plaats werd gezet op de ranglijst van de beste golfbanen van Europa en die een concept heeft dat verschillende spelalternatieven biedt; Millennium, die in het inmiddels alom bekende resort van Vilamoura ligt, een baan met brede fairways en greens, die zelfs uw onoplettendheid niet bestraft.
Wat betreft de accommodatie, zullen de bekende resorts in Quinta do Lago, Vale do Lobo of Vilamoura u zeer zeker tevreden stellen.
Voor de uren na het golfen of voor uw familieleden die geen golf spelen, zijn er talrijke uitstapjes mogelijk, zoals de kleurige markt van Loulé, de jachthaven van Vilamoura of het historische centrum van Faro.