Breng met Pasen een bezoek aan Braga, de stad van de aartsbisschoppen en woon de “Solenidades da Semana Santa”, de feesten van de Heilige Week, bij. Ontdek deze meer dan tweeduizend jaar oude metropool, die ieder jaar ter ere van Pasen rijkelijk versierd wordt met religieuze motieven, bloemen en lampjes.
Begin in deze voormalige zetel van het bisdom, uw tocht over de “Via Geira”, de oude Romeinse weg, ook wel het beginpunt van de Portugese pelgrimsroute naar Santiago.
Bewandel dit oude pad dat eeuwenlang pelgrims naar Santiago de Compostela voerde.
Neem de 3 belangrijkste Sanctuaria ter ere van de Heilige Maagd Maria in uw route op en bewonder de ontelbare prachtige religieuze kunstwerken.
In Viana do Castelo kunt u verschillende optochten bijwonen gedurende het drie dagen durende festival van Senhora da Agonia, dat voor het eerst plaatsvond in de 18e eeuw.